All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ artificial outdoor landscaping construction ] match 162 Products.
80cm Black Vintage Nordic Artificial Plant Vase Plants Pot Home Office Decorative Ornaments
| Name: | Vase |
|---|---|
| Item: | HK5893 |
| Height: | 80cm Tall |
UV Resistance H700cm Artificial Tropical Tree , Fake Palm Plant Indoor
| Name: | WASHINGTON FAN PALM TREE |
|---|---|
| Material: | Fabric、Fiber Glass |
| Color: | Picture |
High Simulation H250cm Artificial Bottle Palm Tree Good Looking
| Name: | Bottle Palm Tree |
|---|---|
| Material: | Fabric、Fiber Glass |
| Color: | Picture |
Wind Resistance Anti Aging 1200cm Artificial Tropical Tree For Hotle
| Name: | CANARY DATE PALM TREE |
|---|---|
| Material: | Fabric、Fiber Glass |
| Color: | Picture |
195cm Artificial Olive Tree Light Decoration Restarant Bonsai Evergreen Fabric Leaves
| Usage: | Decoration |
|---|---|
| Type: | Decorative Tree |
| Feature: | Eco-friendly |
High Simulation 56cm Artificial Butterfly Orchid Flower Plant 6 Colors
| Feature: | Eco-friendly |
|---|---|
| Application: | Office, Indoor, Small Garden |
| Material: | Plastic |
175cm Height Artificial Tropical Tree Green Foliage Plant Monstera For Home Decor
| Name: | Monstera |
|---|---|
| Size: | 175 Cm Or Customization |
| Material: | Plastic |
Custom Corner Artificial Ficus Tree Space Decoration Minimalist Style
| Name: | Ficus Tree |
|---|---|
| Color: | Green |
| Size: | Customer Requirement |
Lifelike 100cm Artificial Fruit Tree Indoor Potted Lemon Green Yellow Plant
| Name: | Lemon Tree |
|---|---|
| Color: | Yellow And Green |
| Size: | 100cm |
150Cm Height Bougainvillea Colorful Artificial Silk Plant Creative Potted Flowers
| Name: | Bougainvillea |
|---|---|
| Material: | Fabric |
| Size: | 150cm,180cm |

