All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ home artificial potted floor plants ] match 188 Products.
Plant Faux Artificial Scholar Tree Indoor Green Tree Fire Retardant
| Design Style: | Minimalist, Traditional, Country, Art Decor, Asian Zen, Vintage |
|---|---|
| Advantage: | Flower Tree With Art Design |
| Material: | Plastic |
Factory Price New Designs Customized Artificial Potted Traveller Palm Faux Trees BIRD OF PARADISE Artificial Bonsai
| Usage: | Decoration |
|---|---|
| Feature: | Eco-friendly |
| Size: | Customized Size |
Dracaena Marginata Artificial Landscape Trees For Home Office Decoration
| Product Name: | Artificial Dracaena Marginata |
|---|---|
| Material: | Fabric |
| Height: | 130cm |
Lifelike 100cm Artificial Fruit Tree Indoor Potted Lemon Green Yellow Plant
| Name: | Lemon Tree |
|---|---|
| Color: | Yellow And Green |
| Size: | 100cm |
Anti - Fading Plastic Artificial Landscape Trees Potted Bird Of Paradise
| Name: | Bird Of Paradise |
|---|---|
| Item: | 339304 |
| Height: | Customized |
Artificial Potting Banyan Ficus Tree Wholesale Price Factory For Shopping Mall
| Advantage: | Cheap But High Quality; Durable; Direct Factory |
|---|---|
| Service: | OEM Accepted |
| Material: | Plastic |
Rectangular Round Succulent Flower Pot White Wooden Nostalgic Retro Style
| Name: | Flower Pot |
|---|---|
| Item: | HH8043 |
| Color: | White Grey |
Yellow Cassia Flowering Artificial Foliage Tree Hotel Decoration
| Name: | Cassia Flowering Tree |
|---|---|
| Item: | 5K4A4657 |
| Material: | Plastic, Fabric |
Polygonal Black Flower Pot Artificial Flowers Grass Branches Decor
| Product Name: | Polygonal Flower Pot |
|---|---|
| Height: | 60cm |
| Color: | Black |
Height 220cm Green Artificial Plant For Indoor Decoration Kentia Palm Tree
| Product Name: | Artificial Kentia Palm Tree |
|---|---|
| Materia: | Fabric |
| Feature: | Eco-friendly |

