All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ landscaping real touch artificial flowers ] match 27 Products.
Real Touch 130cm High Artificial Ficus Tree , Lifelike Artificial Palm Trees Durable
| Name: | Ficus Tree |
|---|---|
| Material: | Fabric Or PE Leaf |
| Color: | Picture |
45cm Artificial Purple Flower For Hotel Home Office Decor
| Name: | Artificial Flower |
|---|---|
| Material: | Plastic,Fabric |
| Color: | Purple |
200cm Artificial Green Camellia White Flowers For Hotel Exhibition Decor
| Name: | Artificial Camellia Tree |
|---|---|
| Material: | Fabric Or PE Leaf |
| Color: | As The Picture |
Airport PE 120cm Artificial Pomegranate Tree Environment Friendly
| Name: | Artificial Pomegranate Tree |
|---|---|
| Material: | Natural Wood ,Fabric,Plastic |
| Color: | As The Picture Shown |
PE Fabric Artificial Camellia Tree White Flower Customized Size
| Name: | Artificial Camellia Tree |
|---|---|
| Material: | Plastic,Fabric,Natural Wood |
| Color: | Green White |
Custom Artificial Date Tree For Theme Park Hotels Easy To Install Low Maintenance
| Material: | Fiber Glass And Frabric Leaves |
|---|---|
| Advantage: | Evergreen And Low Maintanence |
| Feature: | Aritificial But Natural Looking, No Nursing |
Artificial Light Pink Bougainvillea Tree, 47/63/75 inch, UV Resistant Faux Plant for Outdoor & Indoor Decor, Wholesale Fake Flower Tree
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 120cm 160cm 190cm |
Artificial Bougainvillea Tree with Flower in Plastic Pot for Front Porch Home Office Garden Party Decoration
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 160cm 185cm 210cm |
China Manufacturer Bougainvillea Tree Artificial Plant With white Flower For Home Office Mall Decor
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 150cm 180cm |
Haihong New Products Artificial Bougainvillea Flower Tree 4ft 6ft Fake Potted Bougainvillea Artificial for Home Hotel Decor
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Application: | Home, School, Indoor, Party, Gift, Wedding, Holiday, Garden |
| Feature: | Eco-Friendly, Durable, Water Resistant, High Quality |

