All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ office artificial potted plant plants ] match 386 Products.
Artificial Green Oak Tree 160cm 185cm 210cm | Lifelike Faux Oak for Indoor Office & Hotel Decor
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 160cm 185cm 210cm |
Artificial Terminalia Tree 180cm 260cm 320cm | Large Faux Tree for Hotel & Commercial Landscaping | Indoor Outdoor Decor
| Product Name: | Artificial Terminalia Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 180cm (~5.9 Ft) / 260cm (~8.5 Ft) / 320cm (~10.5 Ft) |
Artificial Multi-Stem Oak Tree 250cm | Large Faux Tree for Hotel Lobby & Commercial Landscape Decor
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 250cm (~8.3 Ft) |
Haihong Factory Wholesale Plastic Decorative Plants 4ft 6ft Bird of Paradise Artificial Plant for Home Cafe Shop Decoration
| Plant Type: | Artificial Plant, Artificial Palm Tree, Artificial Trees |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Placement: | Floor, Indoor |
Look Real Small Artificial Plants In Pots With Flower Tree
| Name: | Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Usage: | Decoration |
| Color: | Picture Shown |
Factory Hot Sale Wholesale Artificial Plants Zebra Onion Grass In Pot For Indoor Decoraion
| Name: | Zebra Onion Grass |
|---|---|
| Usage: | Decoration |
| Color: | Picture Shown |
Faux Traveller's Palm Tree (artificial birds of paradise plant) - 180cm/210cm Realistic PE Leaf Artificial Plant for Indoor Outdoor Decor
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Foliage Color: | Green |
| Application: | Home, School, Outdoor, Indoor, PARTY, Gift, Wedding |
Hot Selling Artificial Plant Combining Potted Olive Trees High Quality Ornamental Olive Tree Artificial for Interior Decor
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Placement: | Floor, Indoor, Outdoor |
| Application: | Landscape Decoration, Landscaper, Gardeners, Indoor |
Diy Artificial Bonsai Tree Real Touch Artificial Diffenbachia
| Name: | Artificial Diffenbachia |
|---|---|
| Usage: | Decoration |
| Color: | Picture Shown |
Artificial Ficus Microcarpa 6 Ft Indoor Pot Faux Fiddle Leaf Fig Tree For Indoor Living Room Decoa
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Foliage Color: | Green |
| Application: | Home, School, Outdoor, Indoor, PARTY, Gift, Wedding |

