All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ stunning artificial landscape trees ] match 44 Products.
Artificial Autumn Color Oak Tree 150cm 180cm 210cm | Seasonal Faux Oak for Interior Decor & Commercial Landscaping
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 150cm 180cm 210cm |
Commercial Artificial Autumn Oak Tree 280cm | Large Fall Foliage Tree for Hotel & Restaurant Ambiance
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 280cm |
Commercial Artificial Autumn Oak Tree | 160cm 185cm 210cm Fall Foliage Tree for Hotel & Restaurant Ambiance
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 160cm 185cm 210cm |
Artificial Light Pink Bougainvillea Tree, 47/63/75 inch, UV Resistant Faux Plant for Outdoor & Indoor Decor, Wholesale Fake Flower Tree
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 120cm 160cm 190cm |
China Manufacturer Bougainvillea Tree Artificial Plant With white Flower For Home Office Mall Decor
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 150cm 180cm |
Artificial Multi-Stem Oak Tree 250cm | Large Faux Tree for Hotel Lobby & Commercial Landscape Decor
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 250cm (~8.3 Ft) |
Wholesale Artificial Plants Palm Tree & Birds of Paradise - Model K Traveler's Palm 5.2ft-8.2ft | Haihong Factory Direct | Large Tropical Artificial Trees for Outdoor Landscaping
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Foliage Color: | Green |
| Application: | Home, School, Outdoor, Indoor, PARTY, Gift, Wedding |
Wholesale 180cm (5.9ft) Artificial Indoor Palm Trees - I Style Areca Palm Plant | Haihong Factory Direct | Large Faux Palm Tree for Home & Office Decor
| Name: | Artificial Areca Palm Tree |
|---|---|
| Material: | PE Leaves Or Fabric Leaves |
| Color: | Green, As Picture Shown |
Haihong New Products Artificial Bougainvillea Flower Tree 4ft 6ft Fake Potted Bougainvillea Artificial for Home Hotel Decor
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Application: | Home, School, Indoor, Party, Gift, Wedding, Holiday, Garden |
| Feature: | Eco-Friendly, Durable, Water Resistant, High Quality |
Artificial Plants Nearly Natural Artificial Bougainvillea pink Flowers Christmas Holiday Decoration Tree
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Application: | Home, School, Indoor, Party, Gift, Wedding, Holiday, Garden |
| Feature: | Eco-Friendly, Durable, Water Resistant, High Quality |

