All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ height 150cm artificial landscape trees ] match 27 Products.
Nordic Retro Bionic Tropical Phoenix Palm Tree Floor Green Hotel Decor
| Product Name: | Artificial Phoenix Palm |
|---|---|
| Material: | Natural Wood,plastic |
| Height: | 150cm |
Wholesale 150cm 180cm Artificial Bougainvillea Tree - Model C Light Pink | Haihong Factory Direct | UV Resistant Artificial Flowers | Bulk Decor
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree- White Color |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 150cm, 180cm |
High Simulation Landscape Plastic Pine Tree 150cm Restaurant Ornaments
| Name: | 150cm Artificial Pine Tree |
|---|---|
| Color: | Picture Shown |
| Feature: | Durable, No Maintenance Required, No Smell, Eco-friendly |
150cm Height Artificial Green Potted Bonsai Window Corner Landscaping Large Fern Tree
| Name: | Boston Fern |
|---|---|
| Item: | 5K4A1843 |
| Material: | Plastic, Fabric |
No Nursing H150cm Plastic Ficus Tree , Small Artificial Tree durable
| Name: | Mini Ficus Tree |
|---|---|
| Usage: | Decoration |
| Color: | Picture Shown |
Artificial Potted Floor Plants Small Ficus Pandurata For Garden Decoration
| Design Style: | Minimalist |
|---|---|
| Use:: | Architectural Landscaping |
| Plant Type:: | Trees |
HAIHONG 150cm Height Artificial Potted Floor Plants Good Looking
| Name: | Elephone's Ear Plant |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Picture |
150Cm Height Bougainvillea Colorful Artificial Silk Plant Creative Potted Flowers
| Name: | Bougainvillea |
|---|---|
| Material: | Fabric |
| Size: | 150cm,180cm |
150cm Height Artificial Potted Floor Plants Feather Palm Tree
| Name: | Feather Palm |
|---|---|
| Item: | 616103 |
| Color: | Evergreen |
150cm Natural Artificial Potted Floor Plants House Decor Agave Tree
| Name: | Agave Plant |
|---|---|
| Item: | HH8201 |
| Technology: | Hand-made |

