All Products
-
Artificial plants for home decor
-
Artificial Big Tree
-
Artificial Tropical Palm Tree
-
Artificial Lanscaping Tree
-
Artificial Foliage Tree
-
Artificial Tree Branches
-
Small Plants
-
Topiary Sculpture
-
Artificial Potted Floor Plants
-
Vertical Greening
-
Real Touch Artificial Flowers
-
Artificial Succulent Plant
-
Artificial Vine Plant
-
GRC Landscaping
-
Artificial Plant Accessories
-
Artificial Olive Tree
-
Green SpiritWe selected Haihong company after a long scouting, higher quality of their products, big attention to details, and high customer care. They always ensured us a prompt support to all our needs. They ensured a very professional service一also with reference to technical requirements to get licenses and to maintenance services at a competitive price. -
Plant HouseGood products quality, prompt delivery, competitive price and strong support for the technical and maintenance do saved the project cost and help us win lots of high reputations from our customer. Now we write this letter to express our sincerely gratitude to HAIHONG, thanks for all the great support and cooperation in the past days.
Keywords [ height 150cm artificial landscape trees ] match 27 Products.
Buddha Bamboo Artificial Potted Floor Plants Indoor Landing Decorative
| Name: | Buddha Bamboo |
|---|---|
| Item No.: | 5K4A5683 |
| Material: | Plastic, Fabric |
Artificial Autumn Color Oak Tree 150cm 180cm 210cm | Seasonal Faux Oak for Interior Decor & Commercial Landscaping
| Product Name: | Artificial Oak Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 150cm 180cm 210cm |
China Manufacturer Bougainvillea Tree Artificial Plant With white Flower For Home Office Mall Decor
| Product Name: | Artificial Bougainvillea Tree |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 150cm 180cm |
Wholesale Home Decor PVC Artificial Bougainvillea FlowerTrees Fabric Flower for Home Decoration
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Application: | Home, School, Indoor, Party, Gift, Wedding, Holiday, Garden |
| Feature: | Eco-Friendly, Durable, Water Resistant, High Quality |
Artificial Multi-Stem Schefflera Plant 120cm 150cm 180cm | Faux Arboricola for Indoor Office & Home Decor
| Product Name: | Artificial Schefflera Plant |
|---|---|
| Type: | Large Faux Tree / Landscape Artificial Tree |
| Height Size: | 120cm 150cm 180cm |
Indoor Decorative 180cm Artificial Diffenbachia Plant Big Green Leaves For Space Landscaping
| Name: | Artificial Diffenbachia Plant |
|---|---|
| Usage: | Indoor And Outdoor Decoration, Space Decor |
| Color: | Picture Shown |
Artificial Traveler's Palm Decorative Best Office Plants
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Picture |
| Usage: | Decoration |

